VIDEO | Çmenduri nga “Copa Libertadores”, realizohet pritja e vitit

Pas mesnate janë luajtur ndeshjet e Copa Libertadores, e cila njësoj si UEFA Champions League zhvillohet në mesjavë. Tashmë kompeticioni është në fazën e grupeve dhe në ndeshjen midis Palmeiras dhe kolumbianëve të Zhunior ka ndodhur një episod i pabesueshëm.

Në minutën e 80-të, brazilianët kanë dalë në një kundërsulm të shpejtë, me Gustavon dhe Vivian që ishin të vetëm me portierin kundërshtar. Gustavo pasoi për shokun e skuadrës dhe ky i fundit u ndal në mënyrë të pabesueshme nga portieri Viera.

Një çmenduri e vërtetë se si mundi të ndalte atë top. Gjithsesi, pavarësisht paraqitjes së mirë të portierit, Zhunior u mposht me shifrat 3-0 nga Palmeiras.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online