VIDEO | Karager turpërohet, Usain Bolt “snajper” para porte

Mbrëmjen e djeshme shkallët e “Stamford Bridge” u mbushën nga mijëra londinezë për të parë një…

VIDEO: Vetëm 0.4 sekonda, 18-vjeçari shumë pranë rekordit të Bolt

Usain Bolt, njeriu më i shpejtë në botë, vendosi rekordin absolut për 100 metra në vitin…

Usain Bolt qenka kokëshkëmb, tani firmos në Paris!

Atleti legjendar Usain Bolt nuk dorëzohet dhe vazhdon të tentojë realizimin e ëndërrës së tij, atë…

“Ishte bukur për aq sa zgjati”, Bolt heq dorë nga ëndrra e të qenit futbollist

Sprintieri legjendar Usain Bolt njihet si një fans i çmendur i sportit të futbollit. Mbas dorëheqjes…

Usain Bolt nuk dorëzohet, kësaj radhe e pret skuadra e Maradonës

Usain Bolt nuk ia doli të impresiononte në provën dy javore që kreu te skuadra australiane…

“Të çmendur pas Bolt”, Federata e Xhamajkës i bën “ftesë” kampionit

Usain Bolt e ka shprehur hapur që do të jetë një futbollist profesionit. Në atletikë ai…

Bolt shënon dygolëshin e tij të parë, por bën dhe “humoristin” në fushë

Usain Bolt e ka pasur një ëndërr që të bëhet futbollist. Njeriu më i shpejtë në…

Video | Bolt provon një eksperiencë të re, garon në hapësirë

Usain Bol është sprintieri më i madh të gjitha kohërave. Së fundmi xhamajkani provoi një eksperiencë…

Video | Usain Bolt debuton në Australi, por çfarë zhgënjimi

Usain Bolt provoi dje për herë të parë të luajë në një ndeshje futbolli zyrtare. Xhamajkani…

Çmenduri marketingu, Bolt merr oferta nga Spanja e Franca

Usain Bolt njihet si një fans shumë i madh i lojës së futbollit. Sprintieri rekordmen, i…

Kësaj radhe e ka seriozisht, Bolt drejt firmës në Australi

Sprinteri xhamajkan Usain Bolt, njihet si një fans i çmendur i futbollit dhe sidomos ekipit anglez…

Fundi dramatik i një legjende, Bolt e mbyll pa medalje

Viti 2017 ka shënuar tërheqjen nga sporti të atletit legjendar Usain Bolt. Xhamajkani e mbyll pa…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online