“Princi” Boateng larg Sasuolos, gati firma me gjigantin italian

Kevin Prins-Boateng do të largohet nga skuadra e Sasuolos këtë verë, por jo nga Serie A.…

Ofertë për Sasuolon, “Princi” pranë rikthimit në Bundesligë

Mesfushori ganez, Kevin Prins Boateng, është shumë pranë rikthimit në Bundeligë, aty ku shkëlqeu me skuadrën…

I kujtojnë turpërimin nga Mesi, Boateng kthen përgjigjen perfekte

Shumë prej nesh e mbajnë mend driblimin fantastik që Lionel Mesi i bëri mbrojtësit të Bajernit…

Boateng-Humels dhe transferimi i Odoit, të fundit nga kampi i Bajernit

Bajerni i Mynihut do të diskutojë gjysmëfinalet e kupës së Gjermanisë me Verder Bremenin e Rashicës.…

Hernandez i destinuar për Bajernin, Rumenige fillon spastrimet

Transferimi i Lukas Hernandez drejt Bajernit të Mynihut është vetëm çështje kohe. Drejtuesit e klubit gjerman…

Kimish kritikon hapur Lëv: Ngela i befasuar, s’ishte kjo mënyra e duhur

Xhoshua Kimish nuk ngurruar t’u dalë mbrojtje treshes “Humels, Boateng, Myler”, në lidhje me vendimin  e…

Efenberg: Lëv mund të pendohet, Boateng dhe Humels janë në kulm

Stefan Efenberg nuk e priti aspak mirë vendimin e Joakim Lëv për t’i mbyllur derën e…

Mateus: Jam dakord me vendimin e Lëv, por më irriton koha e njoftimit

Ish-lojtari i Bajernit dhe kombëtares gjermane, Lotar Mateus, ka folur për “T-Online”, në lidhje me vendimin…

Vendimet befasuese të Lëvit, fillojnë reagimet epike në “Twitter”

Trajneri i Gjermanisë, Hoakim Lëv lëshoi bombën sot, pasi tha se Tomas Myler, Zherom Boateng dhe…

Boateng: E kuptoj vendimin e trajnerit, por dëshiroja një lamtumirë tjetër

Më shumë se dhjetë vite pas debutimit në kombëtaren gjermane, mbrojtësi i Bajernit, Zherom Botaeng, mori…

E bujshme: Lëv kryen revolucion, heq nga kombëtarja tre bavarezë

Joakim Lëv dhe menaxheri i kombëtares gjermane Olivier Bierhof udhëtuan sot drejt Mynihut për t’i komunikuar…

Debutimi i Boateng nuk shkon dhe aq mirë, shkak bëhen… hajdutët

Barcelona luajti një natë më parë ndaj Vajadolid, ku fitoi me shifrat minimale 1-0 ndeshjen e…

Rastësia e çuditshme: Vëllezërit Boateng dhe Alkantara, sa të përbashkëta!

Barcelona dhe Bajerni i Mynihut ndajnë një të përbashkët shumë të veçantë. Dy “gjigandët” europian kanë…

Befason Valverde! Mesi në stol, “Princi” debuton në çerekfinalen e Kupës

Barcelona do të luajë sot në transfertë përballë Sevijës, sfidë e vlefshme për çerekfinalen e  Kupës…

Boateng te Barça? Në internet plas gallata

Barcelona kërkonte një sulmues të aftë të bënte rezervën e luksit, por edhe të mbante nën…

Syle: E meritoj vendin e titullarit, te Bajerni një gabim të dërgon në stol

Niklas Syle ka fituar “betejën” me Zherom Boateng dhe tani është një titullar i padiskutueshëm i…

Boateng në qendër të vëmendjes, largohet nga Kombëtarja

Zherom Boateng nuk është në një moment të mirë, diçka çka u dëshmua dhe në ndeshjen…

Incidenti Boateng-Kesi, ganezi bën gjestin fantastik

Mbrëmjen e kaluar Milan u përball me Sasuolon në “Mapei Stadium”. Një sfidë që përfundoi me…

“Çështja Boateng”, Alaba paralajmëron Bajernin: Mos e shisni!

E ardhmja e Zherom Boateng pritet të mësohet gjatë orëve të ardhshme. Qendërmbrojtësi gjerman është shumë…

Rumenige flet pa doreza: Rudi është i Shalkes, ndërsa Boateng…

Karl-Hainc Rumenige nuk mbajti asnjë sekret mbi situatën e lojtarëve që po kërkojnë largimin nga Bajerni…

Ndryshim hierarkie te Bajerni, Kovaç merr vendimin

Zherom Boateng ishte shumë pranë largimin nga kampionët e Gjermanisë, por kërkesat e larta që drejtuesit…

Në Gjemani e bëjnë të sigurt, nuk ka kthim mbrapa për Boatengun

Pak ditë më parë u shpërnda lajmi se drejtuesit e PSG-së kishin vendosur që të hiqnin…

PSG tërhiqet nga Boateng, Kovaç duhet të “mbyllë sherrin”

  Zherom Boateng do të vazhdojë të jetë lojtari i Bajernit të Mynihut edhe për një…

Nisin bisedimet zyrtare, Boateng drejt Francës

Po bëhet gjithnjë e më konkret transferimi u Zherom Boateng nga Bajerni i Mynihut te PSG.…

Boateng në radarin e Junajtid, Murinjo ideon shkëmbimin

Zherom Boateng e ka bërë të ditur prej kohësh se kërkon të provojë një eksperiencë jashtë…

Bajerni e konfirmon, PSG në bisedime me Boateng

Zherom Boateng kërkohet me ngulm nga PSG dhe klubi francez ka kontaktuar futbollistin, ka konfirmuar presidenti…

Boateng thuajse i larguar, paratë e sheikëve e tundojnë

Zherom Boateng e ka shprehur hapur se dëshiron të provojë një aventurë të pas shtatë sezoneve…

Rinovoi në maj, Boateng largohet nga Las Palmasi

Një sezon, shumë dashuri, gola e spektakël: Kevin-Prins Boateng kishte rigjetur qetësinë shpirtërore në Las Palmas,…

Boateng rikthehet në stërvitje me skuadrën

Bajerni sot mori një lajm të mirë nga qendërmbrojtësi Zherom Boateng. Pas dëmtimit të tij të…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online