Dëmtimi horror i Asensio, reagimi i Zidan i thotë të gjitha

Talenti është një nga komponentët më të rëndësishëm në futboll, por nëse nuk e ke fatin…

VIDEO | Konfirmohet lajmi i keq, 7 muaj jashtë për yllin e Realit

Një dëmtim i rëndë ka prishur astmosferën pozitive që mbizotëronte te Real Madrid para fillimit të…

Zidan thotë fjalën e fundit: Ky lojtar nuk është në shitje!

Zinedin Zidan e ka thënë publikisht: Marko Asensio nuk do të largohet nga Reali i Madridit.…

VIDEO | Takimi mallëngjyes i Asensios, dashuria e gjyshes nuk ka kufi

Marko Asensio ka një lidhje të veçantë me Holandën, pasi mamaja e djaloshit të lindur në…

VIDEO | Reali shpartallon amatorët e Melijës, spektakël nga Isko e Asensio

Reali i Madridit ka regjistruar një fitore 6-1 pa shumë sforco  ndaj skuadrës së Melijas. Ekipi…

Ideja e çmendur, Reali ofron dy lojtarë për Hazardin

Real Madrid po e vuan shumë mungesën e një lojtari në sulm. Largimi  Ronaldos dhe mos…

Njeriu i momentit, Asensio rrëfen këshillën e artë të Zidan

Markso Asensio ishte heroi i kombit spanjoll gjatë natës së djeshme. Paraqitja e fenomenale e 22-vjeçarit …

Zbulohet prapaskena, Asensio mund të ishte i Barçës

Triumfi i frikshëm i kombëtares spanjolle mbrëmjen e së martës ka gëzuar padyshim çdo spanjoll, por…

Moda e përmbysjeve, Real spektakolar në Sevilje

Marko Asensio shënoi dy gola dhe konfirmoi se është një ndër yjet e së ardhmes për…

VIDEO: Asensio çmend komentatorin, ky gol është spektakolar

Marko Asensio dje shënoi një gol spektakolar ndaj Las Palmasit në ndeshjen që Real Madridi fitoi…

Më në fund vjen fitorja! Asensio “i zë frymën” Ronaldos me një gol ëndrrash

Real Madridi më në fund rikthehet te fitorja. Pas humbjeve me Zhironën dhe me Totenhemin, skuadra…

Asensio, ylli i ri i futbollit që po “fshin” Bejlin dhe po studion Ronaldon

Reali i Madridit e ka nisur sezonin 2017-18 ashtu si mbylli tc shkuarin: duke fituar trofe.…

Arsenali tenton t’i “vjedhë” Asension Realit

Arsenali është gati të paguajë 72 milionë për të marrë Marko Asension nga Reali, raportojnë mediat…

Barcelona hedh sytë nga Reali, kërkon lojtarin me 80 mln euro klauzolë

Barcelona ka nevojë urgjente për sulmues krahu dhe, sipas “Diario Gol”, kandidati i tretë i katalanasve…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online