VIDEO: Asensio çmend komentatorin, ky gol është spektakolar

Marko Asensio dje shënoi një gol spektakolar ndaj Las Palmasit në ndeshjen që Real Madridi fitoi 3-0 në “Santiago Bernabeu”.

Mesfushori gjuajti nga jashtë zone dhe shtangu portierin mik në rastin e golit të dytë. Spanjolli gjuajti aq bukur, saqë komentatori Ray Hudson reagoi me gjithë fjalorin e tij të zgjeruar anglez dhe me një intonacion të pazakontë të zërit, duke lavdëruar talentin e “Los Blancos”.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=17&v=653rDHnX1Yw

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online