E ardhmja në FSHF dhe pyetja e çuditshme me Greqinë, Duka “hap zemrën”

Armand Duka, presidenti aktual i FSHF-së, i ftuar në emisionin “Rudina” në TV Klan, ka treguar…

Ekskluzive: Trajneri i ri i Shqipërisë, kushti i parë që duhet të plotësojë

Ecuria jo e mirë e kombëtares gjatë këtij viti vjen për shumë arsye. Mungesat, fati, atmosfera…

Duka nuk duron më, tani në gjyq me Erjon Braçen

  Replikat kanë qenë të shumta mes Erjon Braçes dhe Armand Dukës. Deputeti socialist nuk i…

“Albanian Sports Ambasador”, Lorik Cana lë pas Taren e Muratin

“Albanian Sports Ambasador”, eventi më i ri që vlerëson sportistët shqiptarë dhe që ka qëllime mjaft…

Takim mes krerëve të futbollit rajonal, një turne i ri për U15

Presidentët e 14-të federatave të futbollit të rajonit janë takuar në një takim të përbashkët, ku…

Duka: Sulm i orkestruar, ja pse duhet të qëndrojë Panuçi

Armand Duka, kreu i Federatës Shqiptare të Futbollit, reagoi fill pas humbjes me Skocinë dhe kërkoi…

E ardhmja e Panuçit dhe humbja në Skoci, Duka mban qëndrim

Armand Duka, presidenti i Federatës Shqiptarë të Futbollit, ka lëshuar një deklaratë pas humbjes me Skocinë.…

Grezda bashkohet me Kombëtaren

Shqipëria përballet me Skocinë prej orës 20:45. Kuqezinjtë e drejtuar nga Panuçi duan pikë, ndërkohë që…

Zbërthehet Armand Duka: Binaku, Strakosha dhe… Skocia

Armand Duka, kreu i Federatës Shqiptarë të Futbollit, u shfaq i kënaqur pas fitores me Izraelin…

Kampionati jubile, Armand Duka vjen me një mesazh special!

Të premten topin nis të rrotullohet në Superiore. Klubet janë bërë gati për nisjen e kampionatit,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online