Grezda bashkohet me Kombëtaren

Shqipëria përballet me Skocinë prej orës 20:45. Kuqezinjtë e drejtuar nga Panuçi duan pikë, ndërkohë që në tribunë do të jetë edhe një tifoz special si Eros Grezda.

Anësori tani edhe është i lidhur ngushtë me Skocinë, pasi Gllasgou Rejnxhërs pagoi rreth 3 milionë euro për transferimin e futbollistit nga Gjakova. Për shkak se nuk ishte gati për lojë Grezda u largua nga grumbullimi, kurse tani do e ndjekë ndeshjen me Skocinë në tribunë.

Para takimit ai ka pasur edhe një takim me kreun e Federatës Shqiptarë të Futbollit, Armand Duka, si dhe me Sekretarin e Përgjithshëm Ilir Shulku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online