Duka nuk duron më, tani në gjyq me Erjon Braçen

 

Replikat kanë qenë të shumta mes Erjon Braçes dhe Armand Dukës. Deputeti socialist nuk i ka kursyer shpesh herë kritikat ndaj kreut të Federatës Shqiptare të Futbollit, ndërkohë që tanimë do të ketë një betejë ligjore.

Sipas asaj që shkuan faqja zyrtare në “Facebook” e emisionit “Procesi Sportiv”, që transmetohet në “Top Channel”, Duka e ka paditur Braçen dhe akuza është për shpifje dhe dëmtim të imazhit. Tanimë mbetet të shihet se çfarë do të vendosë gjykata.

Më parë në Gjykatë ka përfunduar ish-presidenti i Republikës Bujar Nishani, i cili është akuzuar për shkaktim dëmi nga trajneri i kombëtares, Kristian Panuçi. Tanimë nën akuzë përfundon deputeti Braçe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online