Browsing Tag

Andres Iniesta

Rikthim në Japoni? E ardhmja e Venger një mister

Arsen Venger përtej moshës 69-vjeçare e ka përsëritur shpesh se nuk do të tërhiqet nga futbolli. Trajneri francez prej një viti është i papunë pas fundit të aventurës prej gati dy dekadash me Arsenalin. “Goal.com” pretendon se francezi…

Bartomeu siguron: Iniesta rikthehet te Barcelona!

Barcelona e nisi mbarë sezonin e ri duke fituar Superkupën e Spanjës. Ekipi i Valverdes mposhti Seviljën me rezultatin 2-1 dhe tashmë është gati për të nisur kampionatin. Josip Bartomeu, presidenti i Barçës, ka folur për objektivat e…