Hoxha: Agolli do na gënjente për Karabakun, jam gati për penalltitë!

Alban Hoxha është gati për ndeshjen me Karabakun. Kapiteni dhe portieri i Partizanit vlerëson forcën e…

Hoxha: Shumë pak besuan, ju tregoj pse dolëm ne kampionë

Alban Hoxha, në emisionin Gol pas Goli në Supersport, foli pas fitimit të titullit kampion: “Është…

Rubin Hebaj i pafat, Gega përgatit “artilerinë” për Kukësin

Rubin Hebaj në gjysmën e dytë të sezonit është penalizuar nga dëmtimet dhe në seancën e…

Rekordi i veçantë dhe derbi më i bukur, zbërthehet Alban Hoxha

Alban Hoxha do ketë mundësinë të ngrejë trofeun në Gjirokastër javën e fundit të kampionatit, ndërkohë…

Alban Hoxha: Nuk ishim vetvetja, ju tregoj ku “çaloi” Partizani!

Alban Hoxha e pranon barazimin në derbi. Portieri i të kuqve mendon se duhet të kishin…

Hoxha: Barazimi i drejtë, ja ku po çalojmë. Golat? Nuk jemi shquar për sasi

Alban Hoxha ishte futbollisti më i mirë i derbit të sotëm. Portieri i Partizanit kreu disa…

“Shameti si Gjici, batutat shenjë frike! Valdet Rama? Edhe ne morëm Çanin, por…”

“Kemi ecur mirë, diku kemi pasur edhe fat, tani jemi në krye dhe duam të qëndrojmë.…

E bujshme nga Italia, Bardhi dhe Hoxha drejt Serie A

Alban Hoxha dhe Jurgen Bardhi janë në fokusin e një skuadre italiane dhe lajmi raportohet nga…

Shiriti, lideri, nota për mbrojtjen dhe titulli: “zbërthehen” Belica e Hoxha

Partizani e ka nisur sezonin me Alban Hoxhën kapiten, ndërkohë që tanimë shiriti mbahet nga Egzon…

Flet njeriu i ndeshjes, Hoxha: Jam akoma i dëmtuar, nuk ishim në ditën tonë

Alban Hoxha zhvilloi një takim shumë të mirë, duke u shpallur lojtari më i mirë i…

Lirohet Alban Hoxha, Gjykata vendos për të

Kapiteni i Partizani, Alban Hoxha, është lënë i lirë ditën e sotme. Dy ditë më parë…

Arrestohet Alban Hoxha, rrezikon derbin me Tiranën

Alban Hoxha mungoi në ndeshjen me Flamurtarin, për shkak të një problemi fizik, por duket se…

Partizani me sytë nga Hoxha, Flamurtari në “derë”

Partizani luan në transfertë të premten kundër Flamurtarit dhe për të kuqtë ky është një takim…

Alban Hoxha, shqetësimi i Gegës te Partizani

Fitorja me Laçin kishte shumë vlera për Partizanin, ndërkohë që në atë takim sakrifikoi shumë edhe…

Lista e Kombëtares, një i afruar dhe dy largime

Trajneri Kristian Panuçi nuk do të ketë në dispozicion të tij për ndeshjet me Skocinë dhe…

Qetësohen te Partizani, Hoxha bashkohet me kombëtaren

Alban Hoxha, kapiteni i Partizanit, pati probleme në ndeshjen e fundit me Laçin. Portieri i të…

Hoxha rikthimi i madh, e konfirmon fizioterapisti i kuq

Te Partizani janë optimistë për rikthimin e portierit Alban Hoxha. Vetë fizioterapisti i klubit, Ergys Rexha,…

Fusha armik i Partizanit, Hoxha rrezikon katër ndeshje

Partizani pret të dielën Luftëtarin, ndërkohë që një problem më vete është fusha me bar sintetik…

Gega sytë nga Hoxha, Mezanin e gëzon Rroca

Alban Hoxha, kapiteni i Partizanit, u dëmtua gjatë përgatitjeve me kombëtaren dhe pritet të mësohet gjendja…

Dëmtohet Alban Hoxha, Panuçi fton portier për një ditë

Lëvizje sërish në kombëtare. këtë herë është portieri i Partizanit, Alban Hoxha, ai i cili ka…

Evazion fiskal në Superiore dhe FSHF? Braçe replikon me Ahmetajn

Evazioni fiskal në Shqipëri është ulur këmbëkryq dhe nuk bën përjashtim as bota e futbollit. Së…

Alban Hoxha: Kush humbet derbin nuk bën, e mbyll te Partizani!

Alban Hoxha, kapiteni i Partizanit, doli sot para mediave. Portieri i të kuqve ka treguar se…

Nga Superiorja, në kombëtare? Vetëm një lojtar

Shqipëria luan më 7 dhe 10 shtator kundër Izraelit dhe Skocisë, ndërkohë që trajneri Kristian Panucci…

Hoxha në “qiellin e shtatë”, merr një vlerësim special

Alban Hoxha rimori këtë verë shiritin e kapitenit te Partizani pas largimit të Idriz Bathës dhe…

Alban Hoxha sërish në modë në Turqi, dy klube e vëzhgojnë

Portieri në tavolinën e drejtuesve të Antaliasporit dhe Gaziantepsporit. Drejtuesit e këtyre të fundit e pëlqejnë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online