Ofertë faraonike, Mançester Junajtid tundon Pogban!

0

Pol Pogba është kryefjala e momentit në “Old Trafford”, me francezin që para disa ditësh deklaroi se është në kërkim të sfidave të reja, duke nënkuptuar largimin nga Mançester Junajtid.

Destinacioni i mundshëm është Reali i Madridit, por duket se “Djajtë e Kuq” nuk duan të heqin dorë nga ylli i tyre. Sipas asaj që raporton “Daily Mail”, drejtuesit e Junajtid kanë përgatitur një ofertë faraonike për francezin, në mënyrë që ta bindin për qëndrimin në Mançester.

Plot 500 mijë paundë në javë për Kampionin e Botës, shifër që do ta bënte një ndër futbollistët më të paguar në planet. Shifra dhe oferta duken faraonike, tashmë topi kalon në krahun e Pol Pogbas.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.