“Ndaloni së qari”, kundërshtarët “thumbojnë” ekipin e Lampard

Aston Vila është ekipi i tretë pas Noruiç dhe Shefilld Junajtid, që ngjitet në elitën e futbollit anglez. Skuadra nga Birningemi arriti të mundë në finalen e “Play-Off” për një vend në Premier Ligë, ekipin e drejtuar nga Frenk Lampard, Derbi.
Pak minuta pas kësaj ndeshjeje Lids Junajtid, ekip i eliminuar më parë nga Derbi në play-off thumboi  në “Twitter” tifozin e Derbit dhe këngëtarin e famshëm Niall Horan, i cili ishte tallur disa javë më parë me Lids pas eliminimit. Në postimin e Lids shkruhet: “Shpresojmë që ti ke performuar më mirë se Derbi. Shihemi sezonin e ardhshëm. Ndalo së qari.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online