Efekti Lampard, Çelsi heq talentin nga “kthetrat” e Bajernit

Kallum Hadson-Odoi ishte zhgënjyer nga trajtimi që i bënë në Londër dhe diskutoi për një kohë…

Lampard: Kam mësuar nga më të mirët, Hazardin nuk e zëvendësojmë dot

Frenk Lampard ka folur për herë të parë si trajneri i Çelsit në një dalje për…

Lampard trajner i Çelsit, ndihma i vjen nga… Gjermania

Lampard brenda pak ditësh pritet të bëhet trajneri i ri i Çelsit. Klubi londinez ka pranuar…

“Ndaloni së qari”, kundërshtarët “thumbojnë” ekipin e Lampard

Aston Vila është ekipi i tretë pas Noruiç dhe Shefilld Junajtid, që ngjitet në elitën e…

FOTO | Fitore, festë dhe alkool: Kavalieri Lampard paguan faturën e kripur!

Derbi Kaunti mposhti 2-4 Lids Junajtid në transfertë dhe u kualifikua në finalen e madhe për…

Runi i sigurtë: Xherard dhe Lampard shumë shpejt trajnerë në Premier Ligë

Stiven Xherard dhe Frenk Lampard kanë qenë ndër dy mesfushorët më të mirë anglezë të viteve…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online