FOTO | “Ekip bastoresh, e shkatërruat skuadrën!”, Kukësi nën akuzë

0

Kukësi pësoi humbjen e dytë radhazi në kampionat dhe titulli kampion duket shumë larg. Edhe pse kaluan të parët në avantazh, të besuarit e Cungut nuk arritën të shmangin humbjen, duke u përmbysur nga Teuta. Kjo humbje nuk është pritur aspak mirë nga tifozët e verilindorëve, që kanë shpërthyer në rrjetet sociale.

Komente nga më të ndryshmet u bënë në postimin e fundit të ndeshjes të publikuar nga faqja zyrtare e Kukësit. Shumë tifozë kritikuan ashpër trajnerin Cungu, por kishte dhe nga ata që shkruanin se kjo ishte një ndeshje e shitur. Disa nga komentet e tifozëve të Kukësit:

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online