E zyrtarizon Teuta, largohet mbrojtësi i njohur

Tefik Osmani ka mbyllur zyrtarisht bashkëpunimin me Teutën. Klubi durrsak ka zyrtarizuar ndarjen me anë të një postimi në rrjetet sociale. Futbollisti korçar iu bashkua skuadrës së drejtuar nga Bledi Shkëmbi një vit më parë.

Osmani ishte një ndër lojtarët kyç në ekipin durrsak gjatë këtij sezoni, ku dhe iu besua shiriti i kapitenit. E ardhmja e 34-vjeçarit pritet të jetë në kryeqytet, ku përflitet se ka gjetur akordin me skuadrën e Tiranës.

NJOFTIMI I KLUBIT DURRSAK

Tefik Osmani largohet nga Teuta. Klubi njofton se nga sot mbrojtësi ka përfunduar aventurën e tij me ekipin e Teutes. KF Teuta falënderon Osmanin për kontributin e dhënë me fanellën e Teutës në rrugën drejt Europes dhe i urojmë futbollistin të ketë shëndet dhe shumë suksese në vazhdim të karrierës së tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online