E zyrtarizon Teuta, largohet mbrojtësi i njohur

Klubi durrsak zyrtarizon largimin

E ardhmja e Osmanit, ky vendim zbulon gjithçka

Tefik Osmani verën e shkuar pati disa oferta, mes tyre edhe nga Flamurtari i drejtuar nga…

Osmani: Humbja në Laç i vë kapakun, fitojmë në Vlorë

Kapiteni i Teutës, Tefik Osmani, beson se skuadra e tij do fillojë kthesën duke filluar nga…

“Skënderbeu toleroi? Po për këtë ndeshje çfarë të themi?!”

Luftëtari mori pikët e plota me Skënderbeun dhe kështu bëri një hap përpara sa i takon…

Osmani: Puna e gjunjëve është e “vjedhur”, ja arma e Partizanit

Tefik Osmani ishte i ftuar në emisionin “Rubrika Sportive” në “rtsh”. Futbollisti i Teutës foli në…

Tre të pezulluar, Cungu e Shkëmbi bëjnë llogaritë që sot

Teuta-Kukësi sjell pasoja për të dyja ekipet në sfidat e javës së ardhshme. Kartonët penalizojnë trajnerët…

Shkëmbi: Kartoni i kuq? Zgjidhja më e mirë që mund të bënte Osmani

Trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi, u shpreh mjaft i gëzuar pas fitores së skuadrës së tij…

“Ah sikur të kishte flokë arbitri!”, Lila e Xhaja “replikojnë” me Osmanin

Tefik Osmani është nga ata të cilit duhet t’i lësh një gazetar ta kontrollojë vetëm ccfarë…

Tefik Osmani: Po ndjekim Shkëmbin, do e takoj Takajn

Teuta fitoi miqësoren me Laçin dhe loja në përgjithësi ishte e mirë. Këtë e pranoi edhe…

VIDEO | Osmani nuk i lë kurrë prapësitë, Latif Amadu s’do ia harrojë këtë!

Teuta ka festuar një ditë më parë. Barazoi me Laçin, por pjesa  e parë e sezonit…

Merkatoja e Teutës, “Skela i ri” dhe dobësitë e Partizanit: Skaneri i Osmanit

Tefik Osmani ishte i ftuar këtë të hënë në emisionin “Procesi Sportiv” në “Top Channel”. Mbrojtësi…

Osmani takon “armikun”, Mersinaj bën lektorin

Tefik Osmani njihet për batutat e tij. Shpesh ngacmon me deklarata, ndërkohë që në raste të…

Paralajmërimi i Tefik Osmanit: Shumë shpejt do flas…

Tefik Osmani është një ndër ata futbollistë të Superiores që është shumë aktiv në rrjetet sociale.…

Përfundimisht është për “Oscar”, këtë e bën vetëm Tefik Osmani!

Tefik Osmani njihet për humorin dhe batutat e tij. I pëlqen të ngacmojë dhe të hedhë…

Osmani u jep fund dilemave, vendos për të ardhmen

Qëndroi shumë kohë pezull, por më në fund Tefik Osmani i jep fund të gjitha dilemave.…

Fotogaleri | Gjashtë mbrojtës “big” për Kategorinë Superiore

Janë disa skuadrat që kërkojnë të përforcojnë prapavijën në merkato dhe në treg nuk mungojnë mbrojtësit…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online