Sezon jubilar për Teutën, i rikthyeri Vila ka një premtim

Klubi durrsak feston 100-vjetorin e themelimit

Teuta largohet nga Durrësi, zhvendoset në juglindje

Teuta vijon përgatitjet për sezonin e ri të Kategorisë Superiore. Me anë të një njoftimi në…

Teuta e zyrtarizon, mesfushori i rikthyer firmos për dy vite

Marrëveshja është arritur dhe Teuta ka zyrtarizuar akordin me 25-vjeçarin

E zyrtarizon Teuta, largohet mbrojtësi i njohur

Klubi durrsak zyrtarizon largimin

Teuta tenton mrekullinë, Shkëmbi ndryshon skemë

Teuta pret në “Niko Dovana” estonezët e Ventspils. Në takimin e parë vizitorët mundën ekipin durrsak…

Teuta kërkon përmbysjen e madhe, publikohen çmimet e biletave

Në Durrës nuk janë dorëzuar ende pavarësisht humbjes 3 – 0 në takimin e parë ndaj…

Kallaku: Prisnim diçka tjetër, ia dhuruam golat Ventspilsit

Sherif Kallaku ka folur për humbjen e thellë 3 – 0 të Teutës ndaj Ventspils në…

ZYRTARE | Largimi i radhës, Vajushi i jep fund te Teuta

Teuta e Europës do të jetë pa Armando Vajushin. Klubi durrsak ka njoftuar ndërprerjen e bashkëpunimit…

Shkëmbi “fshikullon” ekipin: Do merren masa, po i shënojmë portës sonë

Bledi Shkëmbi nuk i kurseu kritikat për lojtarët e tij në intervistën e dhënë në përfundim…

Shkëmbi optimist: Luaj vetëm në sulm, do rikthehemi te golat

Teuta e Bledi Shkëmbit është rikthyer të fitojë. Durrsakët mposhtën Kastriotin me rezultatin 1 – 0.…

Dënimi i çon në Durrës, Kastrioti pret Laçin në “Niko Dovana”

Kastrioti është dënuar me dy ndeshje në fushë asnjanëse dhe sfidën përballë Laçit, krutanët do e…

Teuta nuk harron lojtarin e 12-të, falënderim special nga ana e klubit

Mbrëmja e sotme dhuroi disa skena të pazakonta në stadiumin “Niko Dovana” të Durrësit. Jo, nuk…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online