Çmenduri në Gjermani, Bajernit i refuzohen 90 mln euro

0

Bajerni i Mynihut nuk po arrin dot të bindë Bajer Leverkusenin për shërbimet e talentit Kai Haverc. Sulmuesi ka bërë një sezon të shkëlqyer për “Aspirinat”, duke shënuar 17 gola dhe duke asistuar 4 herë në 34 ndeshje.

Bavarezët e duan me çdo kusht në skuadër 19-vjeçarin, por oferta faraonike e tyre është refuzuar, raporton TZ. Sipas këtyre të fundit, Bajerni ka ofruar plot 90 milionë euro, një ofertë shumë e lartë dhe një bast i rrezikshëm i kampionëve të Gjermanisë.

Kai Haverc, Bajer Leverkusen
You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online