Merkato engimatike, Bajerni tërhiqet nga gara për dy talentet

Bajerni i Mynihut e filloi merkaton e verës me dy blerje të bujshme në mbrojtje teksa…

Çmenduri në Gjermani, Bajernit i refuzohen 90 mln euro

Bajerni i Mynihut nuk po arrin dot të bindë Bajer Leverkusenin për shërbimet e talentit Kai…

Kovaç: Ja situata me Havertz dhe Verner, Levandovski na kushtëzon

Me largimin e Timo Verner drejt kampionatit kinez, Bajerni i Mynihut ka ngelur pa një sulmues…

Havertz: Duhet të tregoj durim, do vijë momenti im

Nëse do të na duhet të zgjedhim lojtarin më të mirë gjerman nën moshën 20-vjeçare, nuk…

Kimish i mahnitur nga talenti 19-vjeçar: Bajerni është fiks për të

Kai Havertz po e tregon ndeshje pas ndeshej që është e ardhmja e futbollit gjerman. Mesfushori…

Interi kërkon talentin e “aspirinave”, kinezët gati të shpenzojnë

Merkato e janarit po afron dhe të gjitha klubet elitare nëpër Europë kanë filluar kontaktet e…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online