VIDEO | Parodia e vitit, ja çfarë ndodhi pas prezantimit të Zidan

0

Rikthimi i Zinedin Zidan në krye të pankinës së Real Madrid është kryefjala e ditëve të fundit. Rikthimi i francezit është komentuar shumë kudo, si në media ashtu edhe në rrjete sociale.

Pikërisht në “Twitter” së fundmi është postuar një video, e cila është marrë nga një film dhe është përshtatur me prezantimin e Zidan te Reali. Parodia ka marrë reagime të shumta, teksa një ndër momentet më epikë të videos, është reagimi që jep trajneri Zidan kur e prezantojnë me Gareth Bejl.

Për më shumë, ju ftojmë ta shikoni videon, pasi do ta shijoni në maksimum…

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.