Përfundimisht është për “Oscar”, këtë e bën vetëm Tefik Osmani!

0

Tefik Osmani njihet për humorin dhe batutat e tij. I pëlqen të ngacmojë dhe të hedhë edhe kunja në rrjetet sociale, por jo vetëm. Intervistat e tij, madje edhe ato “live”, janë të veçanta.

Së fundmi ka bërë një postim në “Story” në llogarinë e tij në “Instagram”. Foton e hedhur me siguri nuk do arrijë askush ta deshifrojë, por Osmani padyshim është mjeshtër për të dhuruar shfaqje dhe për të tërhequr vëmendjen.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.