Browsing Category

Zbavitje/Gossip

Tera Patrik zbarkon në Itali

Tera Patrik, ish-aktore e filmave me drita të kuqe, ka zbarkuar për herë të parë në Itali për t’i dhënë jetë një…

E tradhton bluza, i del gjoksi

Aktorja Turko-Gjermane Sila Sahin ka mbërritur në Mercedes Benz Berlin Fashion Week me një palë kominoshe me “V”…

Ronaldo ndahet nga Irina Shayk?

Cristiano Ronaldo dhe Irina Shayk nuk janë më së bashku, sipas së përditshmes sportive katalane “Mundo Deportivo”. …