Tifozët e Juves i gëzohen talentit të ri, por edhe motrës së tij

Patrik Shik është transferuar sot nga Sampdoria te Juventusi, për 30.5 milionë euro, shifër që flet vetë për talentin e sulmuesit cek, i cili vjen nga një sezon madhështor në Xhenoa dhe po shkëlqen edhe me kombëtaren U-21, që dje mundi 3-1 Italinë.

Ndërkaq, vëmendja e medieve në Itali nuk është vetëm te Shik, por edhe te motra e tij, Kristina, një modele superseksi, që të ardhmen e ka… nga pas! Në fotot e saj mund të dallohet mirë cila është “arma” e saj më e fortë, ndërsa tifozët e Juventusit kanë me se të kënaqin sytë, në pritje të debutimit të yllit të ardhshëm të futbollit evropian.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online