Draksler e paska tradhtinë në gjak

0

Futbolli europian ka nisur pushimet dhe natyrisht material për mediat janë udhëtimet dhe fotot e lojtarëve të rëndësishëm, përveç merkatos, që është prioritet absolut.

Gjermania Bild Sport ka postuar një foto të Julian Drakslerit në Ibiza, duke u puthur me një femër në një jaht.

Bid Sport shkruan se Draksler bën kapitenin në jaht, me të fejuarën historike Lena Shtifel.

Një problem i vogël: Fussball Bild i përgjigjet Bild Sportit në Twitter “Ajo nuk është e dashura e njohur e Drakslerit. Kush po e puth Drakslerin?”.

Bëhet fjalë për Linda Faterl, një bukuroshe 24-vjeçare, e bërë e famshme para dy vitesh në një emision për zbulimin e modeleve.

Me sa duket, pasi tradhtoi Shslken për Volfsburgun dhe këtë të fundit për PSG-në, Draksler është bërë specialist tradhtish.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online