Ronaldo bëhet baba i binjakëve “të blerë”

0

Kristiano Ronaldo ka konfirmuar se është bërë baba me dy binjakë, menjëherë pas humbjes së djeshme kundër Kilit në Kupën e Konfederatave.

Ronaldo, i cili ka edhe një djalë 7 vjeç, Kristiano Ronaldo Jr., e lajmëroi në Facebook ardhjen në jetë të dy binjakëve me anë të një nëne që nuk është bërë fare publike, pasi thjesht ka rolin të lindë fëmijët e Ronaldos dhe do të zhduket nga jeta e portugezit, i cili natyrisht ka paguar një shifër të konsiderueshme për të bërë realitet këtë mani të tij.

Absurditeti është se Ronaldo është i lidhur me Xheorxhina Rodrigez prej disa muajsh, por duket se nuk ka ndërmend të bëhet prind në mënyrën natyrale, që njohim të gjithë, duke lënë shtatzënë personin që dashuron.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online