Dora e Zotit, Maradona i fut duart gazetares?

0

Diego Armando Maradona sërish në telashe, si zakonisht. Ish-ylli i futbollit argjentinas dhe atij Botëror ka qenë ditët e fundit në Rusi, për ceremoninë e dorëzimit të trofeut në Kupën e Konfederatave, por e ka tepruar pak, duke ngacmuar (ndoshta) seksualisht një gazetare ruse.

Gazetarja seksi Ekaterina Nadolskaja ka akuzuar publikisht Maradonën se i ka futur duart, duke e ngacmuar seksualisht, por kjo histori ka shumë pikëpyetje brenda.

Ms Nadolskaya, 30, claims she was left in the hotel lobby in her underwear for three hours

Gazetarja shkoi në hotel të intervistonte Maradonën dhe ky përfitoi nga rasti, sipas versionit të saj, ndërsa Maradona mohon prerë dhe avokati i tij pretendon se është gazetarja ruse ajo që ka tentuar të joshë “El Pibe de Oro”-n.

Megjithatë, çudia është se gazetarja pretendon se stafi i Maradonës i ka ofruar 500 euro që të heshtë, ndërsa ka vendosur mos ta denoncojë në polici ngjarjen.

Po pse e denoncon në media, atëherë, me një video ku shfaqet shumë e qeshur dhe e lumtur, por deklaron se është lënduar shumë?

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online