VIDEO | Verona zbavitet me ekipin amator, shënon dhe talenti shqiptar

Skuadra veroneze ka filluar përgatitjet për sezonin e ri

0

Futbollisti shqiptar Marash Kumbulla ka qenë një ndër autorët e golave në fitoren 12 –  0 të Hellas Veronës ndaj amatorëve të US Primieros. Qendërmbrojtësi 19-vjeçar tundi rrjetën pas një harkimi në nga një goditje këndi.

Kumbulla është një ndër talentet më të vlerësuar nga stafi i Veronës dhe pritet që të vazhdojë të jetë pjesë e skuadrës gjatë sezonit të ardhshëm, ku Verona ka për objektiv të sigurojë mbijetesën në Serie A.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online