VIDEO | Verona zbavitet me ekipin amator, shënon dhe talenti shqiptar

Futbollisti shqiptar Marash Kumbulla ka qenë një ndër autorët e golave në fitoren 12 –  0…

Talenti i Shqipërisë U-19, gol të shtunën dhe grumbullim me ekipin e parë të Veronës

Verona ka disa javë që ka rënë nga kategoria në Itali dhe duket se po mendon…

Shtohet edhe një shqiptar në Serinë A, Verona prezanton talentin e Shqipërisë U-17

Hellas Verona bëhet klubi i fundit i Serisë A që përfshin në organikën e vet një…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online