Ofertë konkrete, Baloteli pranë rikthimit në Serie A

Mario Baloteli vazhdon të jetë një lojtar i lirë dhe e ardhmja e tij lidhet me…

Partizani gjen qendërmbrojtësin te Verona, akord me një rumun

Largimet e Lum Rexhepit dhe Sodik Atandës e çuan në vetëm dy numrin e qendërmbrojtësve te…

VIDEO | Verona zbavitet me ekipin amator, shënon dhe talenti shqiptar

Futbollisti shqiptar Marash Kumbulla ka qenë një ndër autorët e golave në fitoren 12 –  0…

Rrahmani: Hap i madh në karrierë, ja pse zgjodha Veronën

Armir Rrahmani u transferua te skuadra e Hellas Verona dhe do të jetë një shqiptar tjetër…

Arrihet akordi: Rrahmani në qytetin e dashurisë, nesër vizitat mjekësore

Zyrtarizimi i kalimit të Amir Rrahmanit te Hellas është çështje kohe. Marrëveshja është arritur dhe mbrojtësi…

Ndryshim plani, Amir Rrahmani përfundon në Serie A

Merkato nuk rresht kurrë së dhuruari surpriza. U përfol për një transferim të Amir Rrahmanit nga…

VIDEO | Romeo zgjohet në kohë, Verona prish ëndrrën e Çitadelës

Verona shkrumboi ëndrrën e Çitadelës për debutimin në Serie A. Në takimin e kthimit të finales…

Në kërkim të historisë, klubi pa stadium drejt ngjitjes në Serie A

Një natë më parë është zhvilluar finalja e fazës “Play-off” në Serie B, nga ku do…

Shtohet numri i shqiptarëve në Serie B, debuton 18-vjeçari i shpresave

Një tjetër talent shqiptar ka debutuar në Serie B. Bëhet fjalë për Marash Kumbullën, i cili…

VIDEO | Kontratë e re për Kumbullën, çfarë zyrtarizimi i veçantë!

Marash Kumbulla, shtatlarti i kombëtares U21, ka nënshkruar kontratën e re me Veronën. Momentalisht ai është…

Objektivi i janarit, Milani do një korean

Korea e Jugut ka arritur në finale në Lojërat Aziatike dhe do të përballet me Japoninë.…

Kasano-Çerçi-Pacini, Verona kërkon të ringjallë yjet e shuar

Kasano dhe Seria A nuk ndahen kollaj, edhe pse sulmuesi veteran ka vite që duket si…

Shtohet edhe një shqiptar në Serinë A, Verona prezanton talentin e Shqipërisë U-17

Hellas Verona bëhet klubi i fundit i Serisë A që përfshin në organikën e vet një…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online