VIDEO | Verona zbavitet me ekipin amator, shënon dhe talenti shqiptar

Futbollisti shqiptar Marash Kumbulla ka qenë një ndër autorët e golave në fitoren 12 –  0…

Kryevepër e Leçes, Memushaj e Kumbulla në garë

Futbolli është gjithmonë magjik dhe surprizues. Ekipit të Leçes i mjaftonte një fitore në shtëpi përballë…

Lista e kombëtares, zbulohen dy risitë e para të Panuçit

Shqipëria kas në program ndeshjet me Turqinë dhe Andorrën, përballje që zhvillohen me 22 dhe 25…

Shtohet numri i shqiptarëve në Serie B, debuton 18-vjeçari i shpresave

Një tjetër talent shqiptar ka debutuar në Serie B. Bëhet fjalë për Marash Kumbullën, i cili…

VIDEO | Kontratë e re për Kumbullën, çfarë zyrtarizimi i veçantë!

Marash Kumbulla, shtatlarti i kombëtares U21, ka nënshkruar kontratën e re me Veronën. Momentalisht ai është…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online