Browsing Tag

Hellas Verona

Rrahmani zbarkon në Itali, dardani duket gati për Serie A

Armir Rrahmani është transferuar te skuadra e Hellas Veronës dhe do të jetë një tjetër shqiptar që do të luajë në Serie A. Mbrojtësi kërkohej edhe nga Sëlltiku dhe Standard Liezhi, por zgjodhi të transferohej në Itali. Sot, mbrojtësi i…

Fusha me probleme, Verona fiton në tavolinë

Në Itali nuk falin dhe ka qenë Kozenca që e ka pësuar. Më 1 shtator duhet të luante me Hellas Veronën, por ndeshja nuk u luajt për shkak të gjendjes së fushës. Tashmë janë mbledhur organet disiplinore dhe kanë vendosur. Gjykatësi…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online