VIDEO: Takim kampionësh, Ronaldo dhe Hamilton “çmendin” Monte Carlon

Ylli i Juventusit, Kristiano Ronaldo, ka qenë sot i pranishëm në Monte Carlo, aty ku është fotografuar në praninë e kampionit të botës në Formula 1, Luis Hamilton. Të dy personazhet janë shumë miq me njëri-tjetrin dhe para garës së kësaj fundjave, Ronaldos i është bërë një tur në pit-stopin e skuderisë Mercedes Benz.

Si Hamilton, ashtu dhe Ronaldo, nuk ngurruan të bënin foto dhe të jepnin autografë për fansat e tyre, që ishin të shumtë në numër. Mësohet gjithashtu se Ronaldo dhe djali i tij, Ronaldo Zhunior, do të jenë të pranishëm në tribunë për garën e Monte Carlos, por do të kenë akses edhe në pit-stopin e Mercedez Benz gjatë cirkuitit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online