VIDEO | Stërvitja e veçantë e Muriç, shqiptari asiston trajnerët e Sitit

Arijanet Muriç po kalon sezonin e tij më të mirë në karrierë, pasi ka luajtur disa ndeshje me kampionët e Anglisë, Mançester Siti, si dhe ka debutuar me përfaqësuesen e Kosovës. 20-vjeçari ka një të ardhme të ndritur përpara dhe ka marrë vlerësime të shumta, edhe nga trajneri i mirënjohur, Pep Guardiola.

Sot, në stërvitjen e klubit, Muriç ka qëndruar më shumë se lojtarët e tjerë në fushat e blerta, ku bëri “sulmuesin” me disa nga trajnerët e tij. Portieri shqiptar asistonte me krosime trajnerët e tij, të cilët u vunë kundër njëri-tjetrit për të shënuar. Muriç nuk është i saktë vetëm me duar, por dhe pasimet e tij duken të shkëlqyera…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online