VIDEO | Sherri në “Selman Stërmasi”, ja dinamika e plotë

0

Në përfundim të ndeshjes Tirana – Laçi, situata u tensionua akoma dhe më shumë pas një sherri të ndodhur në ambientet e “Selman Stërmasi”.

Në pamjet filmike të mëposhtme tregohet e gjithë dinamika e ngjarjes. Kamera e ndodhur në zonën miks ka kapur momentin e një debati midis presidentit Pashk Laska dhe futbollistët të Tiranës Majkëll Ngo.

Situata më pas përkeqësohet me konfrontim fizik midis palëve që zgjat përreth 20 sekonda derisa forcat e sigurisë qetësojnë situatën.

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.