Partizani nis rrugëtimin në “Europa League”, klubi publikon çmimet e biletave

Partizani ka bërë të ditura çmimet e biletave për takimin e raundit të dytë kualifikues të…

“Selman Stërmasi” me kullë? Veliaj e thotë troç planin!

Është përfolur shumë dhe sa duket gjithçka është reale: stadiumi “Selman Stërmasi” do të marrë pamje…

VIDEO: Digjet “Selman Stermasi”, Guerrilsat janë të çmendur

Partizani pret mbarimin e sfidës kundër Kukësit për të festuar titullin kampion dhe për të ngritur…

DIREKT | Kapitullon Luftëtari, Tirana shënon të pestin (VIDEO)

Tirana dhe Luftëtari ndeshen në “Selman Stërmasi” për të përcaktuar skuadrën finaliste të Kupës së Shqipërisë.…

VIDEO: Tensioni në Partizani-Laçi, policia u dynd para stadiumit

Ndeshja mes Partizanit dhe Laçit u mbyll e barabartë 1-1 dhe gjyqtari Emirjon Sino pati shumë…

Nga spitali në stadium, edhe futbollisti kuqezi në “Selman Stermasi”

Në stadiumin “Selman Stermasi” të kryeqytetit, tribuna kryesore ishte e mbushur plot për të parë ndeshjen…

Tirana e Memës e pamposhtur si pritëse, por diçka nuk shkon

Ndeshja e parë e Ardian Memës si trajner i Tiranës në stadiumin “Selman Stërmasi” ka qenë…

VIDEO | Sherri në “Selman Stërmasi”, ja dinamika e plotë

Në përfundim të ndeshjes Tirana – Laçi, situata u tensionua akoma dhe më shumë pas një…

VIDEO | Provo përsëri, derbi mbetet “tabu” për Tiranën

Derbi i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit është mbyllur në barazim pa gola. Kjo sfidë ishte…

FOTO+VIDEO | “Thumbojnë” bardheblutë, ironi me diktatorin komunist

Derbi mes Tiranës dhe Partizanit ka bërë që stadiumi “Selman Stermasi” të mbushet me tifozë, ku…

I gjithë stadiumi nën vëzhgim, “avullojnë” biletat e derbit

Derbi i kryeqytetit po afron. Tirana dhe Partizani do të ndeshen të premten në sfidën më…

Parashikohet stadium i tejmbushur, ja çmimet e biletave të derbit

Ditën e premte, në stadiumin “Selman Stermasi” do të zbresin dy skuadrat e kryeqytetit, Tirana dhe…

“Tirona ka nevojë më shumë se kurrë për ne”, Fanatics bashkohen me skuadrën

Skuadra e Tiranës po kalon një tjetër sezon të vështirë në Superiore dhe në pjesën dërrmuese…

Tirana, tjetër nder Partizanit për “Selman Stërmasin”

Impianti do të jepet me qira për 4 milionë të vjetër, plus 1 milion nëse luhet…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online