“Hajde te Partizani”, ngacmime në Instagram midis Ngo dhe tifozëve të kuq

Majkëll Ngo është ndër futbollistët më aktivë në rrjetet sociale. Sulmuesi anglez ka shpërndarë së fundmi…

Në pritje të ofertave: Ja formacioni i lojtarëve pa kontratë

Jemi në periudhë merkatosh. Futbollistë, agjentë, drejtorë e presidentë klubesh i janë drejtuar tavolinave të negociatave…

Nga Hungaria në Kroaci, Matraxhiu zbulon prapaskenat e Asanit dhe Ngo

Andi Matraxhiu, një prej menaxherëve më të njohur të Superiores ka komentuar mbi merkaton e klubeve…

Merkato, e ardhmja e Ngo dhe largimi pas finales, rrëfehet Mema

Merkato, e ardhmja e Ngo dhe finalja e Kupës Trajneri i Tiranës Ardian Mema ishte i…

“Ky ekip më rrit presionin”, Ngo feston kualifikimin dhe jep lajmin e madh

Majkëll Ngo ka qenë në qendër të vëmendjes gjatë javëve të fundit, pasi sulmuesi anglez i…

VIDEO | Sherri në “Selman Stërmasi”, ja dinamika e plotë

Në përfundim të ndeshjes Tirana – Laçi, situata u tensionua akoma dhe më shumë pas një…

VIDEO | “Jemi në mendjet e njëri-tjetrit”, Hasani dhe Ngo dhurojnë spektakël

Edon Hasani dhe Majkëll Ngo kanë krijuar një “binom” të frikshëm për çdo mbrojtje të Superiores.…

Mema humb durimin me Ngo, e zëvendëson vetëm pas 12 minutash

E kur dukej se marrëdhënia mes Memës dhe Ngo ishte drejt rregullimit, sulmuesi britanik ka katranosur…

Ngo: Mema brilant, ja çfarë ka ndryshuar ai te Tirana

Majkëll Ngo luajti ndoshta ndeshjen më të mirë me fanellën e Tiranës në takimin e parë…

Ngo: Mema na ka bërë më të bashkuar, tani çdokush po sakrifikon

Majkëll Ngo luajti rol kyç në të tri golat e Tiranës në fitoren e sotme ndaj…

Ngo: Me Memën jemi si burrë e grua. Rinovimi? Nuk di asgjë!

Sulmuesi i Tiranës, Majkëll Ngo ishte njeriu që i dha fitoren Tiranës në sfidën hapëse të…

Ngo komplimenton Memën: I heq kapelën, ka bërë punë të mahnitshme

Majkëll Ngo vazhdon po përjeton një moment të mahnitshëm, teksa shënoi për të tretën ndeshje radhazi…

Ngo: Mund të fitojmë ndaj çdo ekipi, nuk e mendojmë mbijetesën

Sulmuesi i Tiranës, Majkëll Ngo ka folur sot pas ndeshjes kundër Flamurtarit për gazetarët e pranishëm…

Krahasimi me Balotelin dhe marrëdhënia me Memën, Ngo flet për gjithçka

Sulmuesi i Tiranës, Majkëll Ngo ka qenë një nga lojtarët më të përfolur në Superiore gjatë…

Mema: I qëndroj fjalëve të mia, duhet merkato. Nervozizmi i Ngo? Ashtu kam qenë edhe unë!

Tirana pësoi humbjen e dytë nëmiqësore, pas asaj kundër Skënderbeut. Trajneri i Tiranës, Ardian Mema u…

Miqësore | Laçi mposht pastër Tiranën, Mema ka ende punë për të bërë

Laçi dhe Tirana luajtën ndeshjen e tyre miqësore sot, ku të dy trajnerët kishin mundësinë të…

Anglezi i Tiranës, i befasuar: Nivel më i lartë nga sa e prisja

Majkëll Ndo është një ndër afrimet e Tiranës në fundin e merkatos verore dhe nga sulmuesi…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online