VIDEO | Nuhiu nderon Shefilldin, Grezda rikthehet në “aksion”

Sulmuesi i përfaqësues së Kosovës Atdhe Nuhiu është rikthyer të shënojë në Championship. Lojtarit të Shefilld Uensdej i mjaftuan vetëm dy minuta për të gjetë rrugën e rrjetës dhe për ta ccuar rezultatin në 2 – 0, pasi u fut në fushë në minutën 58-të. Ndeshja përfundoi me fitoren 4 – 2 të skuadrës së Nuhiut.

Lajme të mira vijnë për Skocia. Eros Grezda ka lënë pas lëndimin në kyçin e këmbës dhe është rikthyer të luajë me Rejnxhërs pas më shumë se një muaji. Sulmuesi i kombëtares sonë luajti për 45 minuta në takimin ndaj Kilmarnok.

Myrto Uzuni dhe Lirim Kastrati kanë festuar tri pikët pas fitores 3 – 1 ndaj Slaven Belupo. Lojtari i kombëtrares shqiptare luajti për 90 minuta në këtë takim, ndërsa Kastrati u aktivizua si zëvendësues.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online