Video | Lacio fiton me vështirësi ndaj Empolit, Strakosha kryen pritje heroike

Lacio ka siguruar fitoren e dytë radhazi duke mundur në transfertë Empolin e sapo ngjitur me rezultatin 1-0. Golin e vetëm të takimit e shënoi Parolo. Mesfushori 33-vjeçar shfrytëzoi një gabim të mbrojtjes vendase, dhe shtyu me lehtësi topin drejt portës së kundërshtareve.

Empoli u tregua kockë e fortë duke e vënë disa herë në vështirësi ekipin e Simone Inzagit, por një Strakosha në super formë, i siguroi Lacios tri pikëshin me një pritje fantastike në minutën e fundit të takimit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online