VIDEO | Barela nxjerr “nokaut” kapësin e topave, historia ka një fund të lumtur

Nikolo Barrela u bë protagonist i një ngjarjeje të çuditshme në takimin e sotëm midis Greqëisë dhe Italisë në Athinë. Në nerva e sipër mesfushori italian shkelmon fort topin që më pas përplaset në fytyrën e një prej kapësve të topave që ndodhej shumë pranë futbollistit.

Menjëherë sapo shikon vogëlushin që bie në tokë, Barrela kapërcen tabelat e reklamave për të parë gjendjen e djalit. Fatmirësisht gjithçka ishte në rregull dhe pas një përqafimi Barela rikthehet në fushë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online