VIDEO | Intervista gazmore, Et’hemi dhe Rroca vënë në lojë Rrumbullakun

Te skuadra e Kukësit, atmosfera duket shumë pozitive dhe lojtarët duken më të bashkuar se kurrë me njëri-tjetrin. Këtë fakt e ka treguar dhe një video e shpërndarë në faqen e klubit, ku një “intervistë” e Rrumbullakut ka marrë shumë nuanca gazmore.

Intervistuesi është mesfushori Et’hemi, ndërsa Rroca dhe Limaj janë pas tij, duke ngacmuar herë pas here mbrojtësin e verilindorëve. Rrumbullaku qëndroi mirë kundrejt ngacmimeve dhe u tregua profesionist, pavarësisht se provokimet nga shokët e skuadrës ishin të shumtë. Video më poshtë flet vetë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online