VIDEO | Nejmar refuzoi të festonte, Mbape nuk i mban dot nervat

PSG e ka nisur sezonin e ri me një trofe, duke mposhtur 2 – 1 Ren…

Diferenca shokuese midis një boksieri dhe një amatoreje, video do t’u habisë

Një ndër aftëistë kryesore që duhet të ketë një boksier profesionist janë reflekset e shpejta për…

VIDEO | Intervista gazmore, Et’hemi dhe Rroca vënë në lojë Rrumbullakun

Te skuadra e Kukësit, atmosfera duket shumë pozitive dhe lojtarët duken më të bashkuar se kurrë…

VIDEO | Kënga e Depai bëhet objekt talljeje, parodia më e fundit vjen nga futbollisti irlandez

Memfis Depai çuditi të gjithë fansat e tij, teksa shpërndau në internet një këngë të rrymës…

VIDEO | Kante vjen me vonesë në grumbullim, Deshamp përfiton për ta ngacmuar

Një video e shkurtër ka shkaktuar shumë bujë në mediet franceze. Protagonistët janë mesfushori i kombëtares…

VIDEO / Dy yjet e kombëtares ruse rrahin me karrige zyrtarin, policia hap hetimet

Video e një sherri po bën xhiron e botës nëpër të gjitha mediet sportive. Protagonistët e…

VIDEO: Reali rikthehet te fitorja, shkëndija e parë është Asensio

Më në fund, po! Reali fitoi! Sa fjali e çuditshme, thënë me kaq bujë, për një…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online