Ethemi: Kupa? Kukësi i vendos objektivat që në fillim!

Sulmuesi i Kukësit, Valon Ethemi po kalon një moment shumë të mirë dhe ka gjetur shpeshherë…

VIDEO | Intervista gazmore, Et’hemi dhe Rroca vënë në lojë Rrumbullakun

Te skuadra e Kukësit, atmosfera duket shumë pozitive dhe lojtarët duken më të bashkuar se kurrë…

Kukësi mund të ndryshojë modul, Shkodra i prish planet Cungut

Kukësi do të ndeshet të martën me Tiranën, sfidë kjo e vlefshme për javën e 12-të…

Reagimi i Torpedos: Ne jemi në rregull, ndeshja nuk mund të shtyhet

Nuk ka munduar dhe reagimi i klubit të Torpedos, që ka dhënë versionin e saj në…

Dhimbje koke për Cungun, duhet të ndryshojë formacionin

Kukësi do të luajë nesër një ndeshje shumë të rëndësishme me Torpedo Kutais në Gjeorgji, sfidë…

Surpriza Valon Ethemi, nga Kategoria e Parë te kampionët: S’e imagjinoja kalimin te Kukësi

Mesfushori tetovar: Eksperienca në të parën ishte pozitive, pasi vlente që të kisha minuta në këmbë,…

Zbulim te Kukësi, por Ethemi nuk “shihet” nga Shqipëria U-21!

Kristian Panuçi ka vendosur që kampionati i Superligës të mos jetë në një fokus të veçantë,…

Kukësi zbulon Ethemin, mesfushori bind të gjithë: Golin për babain

Sezonin e shkuar erdhi pa zhurmë në Shqipëri dhe debutoi te Mamurrasi. Në një sezon të…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online