“Fituam çdo trofe të mundshëm”, Rrumbullaku flet pas largimit

Simo Rrumbullaku u largua nga Kukësi për të vazhduar një aventurë të re jashtë Shqipërisë. Mbrojtësi…

Kukësi i Ndreut, ide të reja dhe rikthime të rëndësishme

Kukësi do ta mbyllë sezonin me një trajner të ri në krye të pankinës. Armando Cungu…

Cungu në hall për krahun e majtë, ja kur rikthehet Kordeiro

Mendohej se shtyrja e kampionatit do të favorizonte skuadrën e Kukësit, për shkak të numrit të…

Rrumbullaku i pafat, do të jetë sërish ai mungesa e madhe e Kukësit

Simo Rrumbullaku është një nga lojtarët më të rëndësishëm për trajnerin Cungu, i cili i ka…

VIDEO | Intervista gazmore, Et’hemi dhe Rroca vënë në lojë Rrumbullakun

Te skuadra e Kukësit, atmosfera duket shumë pozitive dhe lojtarët duken më të bashkuar se kurrë…

Rrumbullaku: Futbolli dhe konkurrenca shkojnë bashkë, synojmë të gjitha trofetë

Mbrojtësi dhe një nga lojtarët më të rëndësishëm të Kukësit, Simo Rrumbullaku, po kalon një moment…

FOTO | Kukësi stërvitet në tokë shqiptare, edhe Xhemaili në fushë

Pasi qëndruan për thuajse dy javë në Antalia të Turqisë, aty ku bënë fazën përgatitore dhe…

Kukësi me “përforcime” për Skënderbeun, Cungu mund të jetë i qetë

Kukësi dhe Skënderbeu janë dy skuadrat që kanë diskutuar mes tyre vendet e para në klasifikim.…

Cungu sheh nga infermieria, përforcohet mbrojtja para Luftëtarit

Kukësi u rikthye te fitorja në Kamzë, edhe pse duhet përmendur se ishte një takim i…

Cungu buzëqesh më në fund, Rrumbullaku nis stërvitjen me grupin

Simo Rrumbullaku i ka munguar shumë Kukësit këtë edicion. Mbrojtësi ka qenë i pafat, për shkak…

Shameti gati për Teutën, edhe Rrumbullaku zbret në fushë

Ylli Shameti nuk ishte në fushë në ndeshjen e fundit me Tiranën. Kapiteni i verilindorëve kishte…

Kukësi mund të ndryshojë modul, Shkodra i prish planet Cungut

Kukësi do të ndeshet të martën me Tiranën, sfidë kjo e vlefshme për javën e 12-të…

Probleme për Kukësin e Cungut, dëmtohet mbrojtësi titullar

Kukësi mori një fitore mjaft të vuajtur, por shumë të vlefshme sot në Fushë-Krujë. Verilindorët reaguan…

Lajm i mirë për Kukësin, rikthehet një titullar ndaj Luftëtarin

Një gjirokastrit kundër Luftëtarit. Simo Rrumbullaku është bashkuar ditën e djeshme me grupin duke marrë ngarkesën…

Të gjithë në mbështetje të Musollit, dedikime speciale

Besar Musolli ka mësuar shkallën e dëmtimit dhe për fatin e keq ka dëmtuar ligamentin. E…

Kukësi me mendje nga Teuta, konfirmohet një tjetër mungesë

Kukësi do të ndeshet me skuadrën e Teutës të shtunën në mbrëmje. Verilindorët suksesin e parë…

Kukësi humbet edhe Rrumbullakun, dëmtim serioz për mbrojtësin

Kukësi u mund në Vlorë, ku nuk thyhej prej kohësh, ndërsa ka mbetur në kuotën e…

Kukësi “blindon” mbrojtjen, rinovon edhe një tjetër

Kukësi e nisi me një barazim 1-1 edicionin e ri futbollistik me Laçin. Pas Kupave të…

E bujshme, Antaliaspori i Etosë i bën ofertë Kukësit për Rrumbullakun!

Faza përgatitore në Turqi po rezulton fantastike për Kukësin: skuadra është transformuar me trajnerin e ri…

Rrumbullaku: Sezoni i shkuar vështirë se mund të përsëritet

Mbrojtësi i Kukësit, Simon Rrumbullaku, është optimist në pag të sezonit të ri, edhe pse duke…

Rrumbullaku, nga përgatitjet te përforcimet: Kukësi ia del!

Mbrojtësi beson shumë tek kualifikimi: Afrimet do të ndihmojnë shumë me personalitetin dhe eksperiencën e tyre…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online