Browsing Tag

Barela

Jo vetëm Sensi, Interi i Kontes siguron firmën e yllit italian

Interi i kësaj vere duke më ambicioz se kurrë këto vite të fundit. Pas firmave të njëpasnjëshme të Lazaro, Sensi e Godin, zikaltrit duket se kanë siguruar shërbimet e Nikolo Barela. Talenti i Kaljarit pritet të jetë blerja më e madhe e bërë…

Inter-Barela, në fundjavë vendoset gjithçka!

Inter dhe Kaljari do të takohen këtë fundjavë për të vazhduar bisedimet për mesfushorin Nikolo Barela, sipas “Gazzetta dello Sport”. Barela ka gjetur gjuhën e përbashkët me Interin, pasi ka rënë dakord me kushtet personale të kontratë, por…