Valverde kundër lojtarëve, merret vendimi për çështjen “Grizman”!

0

Merkatoja e Barcelonës pritej të hapej prej kohësh, me Antuan Grizman që supozohej të ishte një lojtar i katalanasve tashmë. Gjithsesi, javën e shkuar bëri bujë lajmi që lojtarët blaugrana nuk e duan francezin në “Camp Nou”.

Sidoqoftë, është trajneri i Barçës që mendon ndryshe. Siç raportojnë mediat spanjolle, Ernesto Valverde ka dhënë dritën jeshile për Grizman, me drejtuesit e klubit që pritet të nisin sulmin për të siguruar shërbimet e tij.

Pavarësisht se lojtarët nuk e pëlqejnë një lëvizje të tillë, numri një i stolit katalanas duket se e ka marrë vendimin dhe tashmë, Grizman duket gjithnjë e më pranë Barcelonës.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online