Tronditet Liverpuli, mesfushori humbet zyrtarisht finalen!

0

Liverpuli dhe Totenhemi do të diskutojnë trofeun e UEFA Champions League mbrëmjen e nesërme, një sfidë që do të luhet në “Wanda Metropolitano”.

Në kuadër të takimit, dy trajnerët kanë bërë zyrtare edhe listën e 23 futbollistëve të grumbulluar dhe te Liverpuli bie në sy mungesa e bujshme e Nabi Keitas. Pavarësisht se pësoi një dëmtim jo të lehtë ndaj Barcelonës, mjekët kishin dhënë shpresa se lojtari afrikan mund të rikthehej.

Gjithsesi, çdo shpresë e Liverpulit është shuar ditën e sotme. Sidoqoftë një lajm i mirë vjen për Roberto Firminon, i cili edhe pse nuk e ka lënë pas dëmtimin është përfshirë në listë, që do të thotë që nesër edhe mund ta shohim në fushë.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.