VIDEO | Surpriza e bukur e kombëtares, emocione dhe dhurata për Shtëpinë e Fëmijës

0

Sot ka qenë një ditë ndryshe për kombëtaren kuqezi. Djemtë e Edi Rejës kanë vendosur t’i bëjnë një surprizë të këndshme Shtëpisë së Fëmijës në Durrës. Trajneri italian ka qenë i shoqëruar nga ndihmësit Bulku, Salihi dhe Porrini.

Berisha, Mavraj, Roshi, Hysaj, Lenjani dhe Cikalleshi ishin përfaqësuesit e grupit të lojtarëve. Ata shpërndanë dhurata për të vegjlit, ndërsa ndihmuan në blerjen e disa pajisjeve elektroshtëpiake, duke ndikuar në përmirësimin e kushteve të vogëlushëve.

Emocione dhe atmosferë festive, ndërkohë që të vegjlit kishin përgatitur një festë për rastin e 1 qershorit. Nuk është hera e parë që FSHF mbështet dhe inkurajon organizime të tilla dhe fton të gjithë komunitetin që përfaqëson futbollin që të bëjnë sa më shumë në këtë aspekt.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online