Browsing Tag

Naby Keita

Tronditet Liverpuli, mesfushori humbet zyrtarisht finalen!

Liverpuli dhe Totenhemi do të diskutojnë trofeun e UEFA Champions League mbrëmjen e nesërme, një sfidë që do të luhet në “Wanda Metropolitano”. Në kuadër të takimit, dy trajnerët kanë bërë zyrtare edhe listën e 23 futbollistëve të…

Tronditje për Liverpul dhe Klop, afrikani mbyll sezonin!

Liverpuli dhe Jurgen Klop marrin goditjen e radhës, teksa një ndër lojtarët më të rëndësishëm ka mbyllur sezonin si pasojë e një dëmtimi. Nabi Keita  e ka mbyllur para kohe sezonin, duke shtuar shqetësimet për Klop në kuadër të ndeshjeve në…

Alarmi për Keita, Liverpuli dërgon avion privat në Afrikë

Liverpuli po has në një problem të madh, pasi disa prej lojtarëve po u kthehen të dëmtuar nga ndeshjet me kombëtaret e tyre. Mohamed Salah dhe Sadio Mane janë dy prej lojtarëve që e kanë pësuar. Por nuk ka mjaftuar me kaq "makthi", pasi…