Takim kokë më kokë, ja ç’u tha mes Nejmar dhe Mesit

0

Argjentina, edhe pse ndoshta pa meritë të plotë, është eliminuar nga Brazili në gjysmëfinalet e Kupës së Amerikës. I munguari më i madh i këtij kompeticioni, Nejmar ishte i pranishëm në stadiumin Mineirao në mbështetje të kombëtares së tij, por edhe për diçka tjetër. Braziliani ka shfrytëzuar mundësinë për të takuar Leo Mesin.

Siç zbulon “Sport.es”, dy yjet e futbollit botëror janë takuar për të diskutuar rreth të ardhmes së Nejmar. 27-vjeçari ka konfirmuar dëshirën për të zbarkuar përsëri në Barcelonë. Ndërkohë, Mesi nga ana e tij është munduar t’i shpjegojë se të gjithë në “Camp Nou” e duan ardhjen e Nejmar dhe janë në pritje të tij.

Nëpërmjet kësaj bisede, Nejmar e ka kuptuar se në Barcelonë e duan ende dhe është bindur plotësisht për t’u kthyer. Një prej tridentëve më të frikshëm në histori, “MSN” është në proçes ribashkimi. Presim spektakël!

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.