Ka akord mes palëve, Ksavi nis karrierën e trajnerit

Ksavi e ka shprehur gjithmonë dëshirën për të nisur karrierën e trajnerit. Mesfushori i madh spanjoll…

Ksavi: Vetëm 2 ekipe na mohuan përsosmërinë, kini besim te Mesi!

Barcelona e Pep Guardiolës është një nga ekipet më të mira të historisë. Një mënyrë inovative…

Ksavi nis punën si trajner, i besojnë pankinën e ekipit kampion

Ksavi Hernandez disa ditë më parë njoftoi se ky sezon do të jetë i fundit si…

Ksavi gati për debutimin si trajner, oferta e parë vjen nga Andaluzia

Real Betis këtë vit ka performuar një futboll tepër të bukur. Një “imitim” i “Tiki-Takas” katalanase…

Ksavi e mbyll me futbollin e luajtur: Ju tregoj vizionin tim

Ksavi Hernandez do të varë këpucët në gozhdë. Me anë të një deklaratë të cilën e…

Qartësohet e ardhmja e Riberisë, së shpejti në një ekip me Ksavin dhe Gabin

Frenk Riberi do t’i japë fund karrierës te Bajerni i Mynihut në fund të këtij sezoni.…

Katalonja gati për miqësoren historike, publikohet lista e të grumbulluarve

Kombëtarja e Katalonjës do të zhvillojë miqësoren historike të shtunën e 23 marsit, teksa do të…

Projekti i madh: Pike president, Ksavi-Iniesta në stolin e Barçës

Gerard Pike po mendon t’i japë fund futbollit të luajtur. Ashtu sikurse bëri Filip Lam, edhe…

Beiranvand shtang Ksavin, pritja fantastike bën xhiron e botës

Portieri iranian Alireza Beiranvand shijoi një moment të shkurtër fame gjatë Botërorit “Rusi 2018”, ku priti…

Ksavi: Unë, kurrë si Murinjo! Barça-Inter? Do të jetë si në 2010

Ksavi Hernandez është një nga lojtarët më të mëdhenj që ka pasur ndonjëherë historia e futbollit…

Bartomeu: Nuk prodhojmë më talente, faji i Çavit, Injestës dhe Mesit

Gjatë turneut në Amerikën e Veriut, presidenti i Barcelonës Hozep Maria Bartomeu lëshoi një deklaratë interesante…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online